DSC00582_edited_edited.jpg

Bente S. Andersen

Sceneinstruktør, kunstnerisk leder og grunnlegger av Samovarteateret

Mobil:  90 52 27 97

E-post: bente@samovar.no

D2ECAE6E-E4B7-46B2-B086-42692BB4E272_edi

Turid Skoglund

Skuespiller / medeier i Samovarteateret

Mobil: 91 66 24 54

E-post: turid@samovar.no

DSC00592_edited_edited.jpg

Theresa H. Holand

Skuespiller/ pedagogisk ansvarlig

Mobil: 97 75 38 23

E-post: theresa@samovar.no

Audhild Andersen

Administrasjonsansvarlig

Mobil: 90 54 09 01

E-post: audhild@samovar.no

DSC00609_edited_edited_edited.jpg

Nikolay Shchetnev

Danser/koreograf

Mobil: 95 00 91 04

E-post: nikolay@samovar.no

DSC00625_edited_edited_edited_edited_edi

Runa Sætervoll

Danser

Mobil: 97 51 83 11

E-post: runa@samovar.no